ZUBNÍ ORDINACE BHL dent s.r.o. Olomouc

Kdo jsme a co děláme...

Zubní ordinace poskytuje komplexní služby v oblastech esteticky, preventivní péče, protetické stomatologie, paradontologie, stomatochirurgie a radiodiagnostiky. Zubní ordinace má dlouhodobou historii a s novým odborným týmem se snažíme vybudovat pracoviště, které nabídne pacientům služby přesahující rámec standardní stomatologické péče v České republice a na Slovensku. Odborný tým se snaží poskytnou širší záběr výkonů a proto spolupracujeme s nasmlouvanými specialisty. Naše služby využívají nejen pacienti z Olomouce a jeho blízkého okolí, ale po domluvě poskytujeme péči všem zájemcům z celé České republiky.
Uvědomujeme si, že strach z návštěvy zubního lékaře patří mezi nepříjemné zážitky. U nás se snažíme o něco jiného. Naše zákroky provádíme v místním znecitlivění, abych předešli bolestem při ošetřování. Používáme tu nejmodernější technologii a k chrupu našich zákazníků opravdu přistupujeme individuálně, přesně tak, jako by šlo o náš chrup vlastní.
Zuby narostou pouze dvakrát za život a proto klademe důraz především na prevenci a málo invazivní postupy léčby.

Naše služby

Zubní ordinace poskytuje komplexní služby v oblastech esteticky, preventivní péče, protetické stomatologie,paradontologie, stomatochirurgie a radiodiagnostiky. Zubní ordinace má dlouhodobou historii a s novým odborným týmem se snažíme vybudovat pracoviště, které nabídne pacientům služby přesahující rámec standardní stomatologické péče v České republice a na Slovensku. Odborný tým se snaží poskytnou  širší záběr výkonů a proto spolupracujeme s nasmlouvanými specialisty. Naše služby využívají nejen pacienti z Olomouce a jeho blízkého okolí, ale po domluvě poskytujeme péči všem zájemcům z celé České republiky.

Prevence a dentální hygiena

Prevence s hygienou je základ všeho. Naučíme Vás, jak na ni. Poradíme, abychom chránili Vaše zdraví.

Endodoncie

Specializujeme se na tyto typy zákroků. Ordinace jsou vybaveny operačním mikroskopem pro zlepšení práce v malém prostoru.

Záchovní stomatologie

Líbí se Vám bílé plomby? Moderní materiály nám umožňují estetické rekonstrukce.

Protetická stomatologie

Korunky, můstky a jiné náhrady zubů nerozeznatelné od Vašich zubů.

Dětská stomatologie

Ošetřujeme i dětské pacienty. Strach je největší bolest u zubaře. Ošetřujeme šetrně a bezbolestně.

Stomatochirurgie

Malé chirurgické zákroky nebo vytažení zubů.

Mimo ordinační hodiny zubní ordinace a nemožnost ošetřit v naší ordinaci po pracovní době je v akutních případech možné využít lékařské služby první pomoci (LSPP) ve Fakultní nemocnici v Olomouci.
LSPP najdete v areálu Fakultní nemocnice na Klinice ústní, čelistní a obličejové chirurgie (budova „H“)