AKTUALITY


Nejnovější oznámení

 

Vás úsměv je naše odměna.

Informace pro pacienty

Vážení pacienti.

Ke dni 31.12.2019 náš pan doktor MDDr. František Jančík ukončuje pracovní činnost v naší ordinaci. Není potřeba věšet hlavy, že přijdete o skvělého zubního lékaře. O naše pacienty se postaráme a od 1.1.2019 nám v tom pomůže velice šarmantní paní doktorka MDDr. Romana Husárová, která jeho kvality zaručeně zastoupí. Můžeme zatím jenom prozradit, že jeho nová ordinace bude otevřena ve městě Prostějov, kde po domluvě sním můžete jeho služby nadále využívat.

 

Oznámení

Na základě naplnění kapacit našich ordinací, musíme pozastavit přijímaní nových pacientů. O změně Vás budeme informovat.

Děkujeme za pochopení.

Otvírací doba přes Vánoce a nový rok

Naše ordinace se uzavřou dne 21.12.2018 ve 13.00 hod. Znovu otevřeme po novém roce 2.1.2019. Paní MDDr. Alžbeta Harvanová bude čerpat dovolenou až do  6.1.2019. V tomto období jí zastoupí v naší ordinaci MDDr. František Jančík popř. MDDr. Ivan Kolárik. V případě bolestivých stavů je možné od 22.12.2018 – 1.1.2019 navštívit pohotovostní službu ve Fakultní nemocnici. Více na našich stránkách – Akutní stavy

Přejeme krásné prožití Vánočních svátků a šťastný nový rok 2019

 

PF 2019

Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a úspěšný start do nového roku 2019.

Nové modely z 3D tiskárny

Ne jenom práce v ordinaci, ale i modernizace výukových pomůcek pro naše studenty UP Olomouc je to co nás baví. 3D tisk a jeho využití v zubním lékařství při výuce studentů zubního lékařství. To byla hlavní myšlenka Vědeckotechnického parku Univerzity Palackého (VTP UP) ve spolupráci s Ing. Filipem Auingerem a MUDr. Ľuboše Harvana, Ph.D. za BHL dent Olomouc a Kliniku zubního lékařství FNOL a UP Olomouc.
odkaz: Český rozhlas Olomouc

Modernizace ordinace

Dnes si ordinace nadělila v speciální ponuce SpecialCare nové křeslo do naší 3 ordinace. Pohodlí pro naše pacienty je tak ve všech ordinacích stejné. Jsme rádi, že jste s námi.

Registrace nových pacientů

Ke stále se množícím dotazům ohledně registrace nových pacientů, musíme oznámit, že do konce roku 2018 jsou naše kapacity ordinací naplněny. Stále však poskytujeme ošetření neregistrovaných pacientů na delegované ošetření popř. konzultace.

Nové a lepší webové stránky

K 1.8.2018 jsme spustili naše nové webové stránky zubní ordinace. Stránky jsou ve vývoji a budou následovat servisní a malé kosmetické změny. Podrobné informace ale naleznete vždy pod odkazem Aktuality nebo Vám dotaz zodpovíme na tel. číslech ordinace: +420 774 287 367 || +420 777 287 331

Zkušební provoz

Připravujeme pro Vás nové webové stránky. Probíhá testovací provoz. Na stránkách se mohou objevit chyby popřípadě chybějící text.